לעזרה בכל נושא השאירו פרטים ונחזור אילכם בהקדם האפשרי.
* שם:
* EMail:
* טלפון:
Captcha

 

המלצות לקידום אתר באינטרנט

09/10/2014, 11:29 am

המלצות לקידום אתר באינטרנט אין עוררין כי קידום אתר באינטרנט הוא חובה לכול עסק, אך מה לעשות שהסטטיסטיקה מראה כי לקוח פוטנציאלי מסתכל רק על העמוד הראשון במנוע החיפוש ובעמוד זה יש עד 10 מפרסמים


על חשיבות הכותרת ותיאור האתר והעמוד בקידום אתרים

29/09/2014, 11:25 am

על חשיבות הכותרת ותיאור האתר והעמוד בקידום אתרים בקידום האתר, חשוב לזכור שני אלמנטים שלא תמיד מפנים אליהם את תשומת הלב הראויה: כותרת האתר ותיאורו. נעמוד כאן על האופן שבו יש לנסח כותרת ומה מקומו של התיאור.


קידום אתרים לעסקים - האם זה משתלם?

29/09/2014, 10:27 am

קידום אתרים לעסקים - האם זה משתלם? בעלי עסקים רבים מתלבטים האם להשקיע את כספם על שיווק העסק ברשת האינטרנט. האם מודעה בעיתון המקומי תתרום יותר מקידום ממומן או קידום אורגני באינטרנט. הכל על קידום אתרים

מאמרים בנושא קידום ובניית אתרים | בניית אתרים לעסקים


 

בניית אתרים לעסקים הינה הדרך הטובה ביותר הקיימת כיום להגדיל באורח משמעותי את חשיפתו של עסק כלשהו בפני לקוחות חדשים. אתר עסקי שמעוצב נכון, מאורגן נכון ומעביר את המסר הנכון יכול להיות אמצעי רב עוצמה ולשנות לחלוטין את מבנה המערכת השיווקית בעסק. חברת נקסט מדיה מתמחה ב קידום ובניית אתרים חדשים המסייעים רבות בהגברת הפעילות העסקית.

מה בין האינטרנט, בניית אתרים לעסקים ואמצעי שיווק אחרים?
כל עסק מחפש דרכים חדשות להגברת המודעות של לקוחות פוטנציאליים לקיומו. לפני כמעט מאה שנים היו אלה העיתונים והרדיו ששימשו ערוצי שיווק מצוינים ולפני כשישים שנים הצטרפה גם הטלוויזיה לחגיגת השיווק.
כיום רשת האינטרנט היא הפלטפורמה הטובה ביותר לשווק עסקים וקידום ובניית אתרים הם הכרח, הן משום שכמות הגולשים עולה מדי יום והן משום שקל יותר למקד את הפרסום לקהל היעד המתאים. חברת נקסט מדיה מאמינה בבניית אתרים עסקיים שמתבצעת מתוך ראייה שיווקית, על כן אנו נדאג עבורכם גם למסע פרסום ממוקד ברשת שיקפיץ את הפעילות העסקית שלכם קדימה.
אמצעי התקשורת הישנים היו בהחלט אמצעי פרסום יעילים בזמנם. ואולם בניית אתרים לעסקים ואתרי אינטרנט בכלל שינתה את פני הפרסום והשיווק: קידום ובניית אתרי אינטרנט מאפשרים לעקוב ולמקד את הפרסום בדיוק לקהל היעד הרצוי. 

משמעות העניין היא שניתן להשקיע הרבה יותר אנרגיה בנישה המסוימת אליה פונה האתר ולנסות לחשוף אותו בפני גולשים רבים באמצעות תמהיל נכון של מילות חיפוש, עיצוב נכון, ניהול לקוחות איכותי ושירות מצוין. זאת, על חשבון פרסום באמצעי התקשורת האחרים.
אתר אינטרנט המנוהל נכון וממותג נכון מייצר כספים רבים עבור העסק. חברת נקסט מדיה מבינה את חשיבות העניין ומתמחה בדיוק בזה - בניית אתרים לעסקים עם התמקדות גבוהה בנישה הספציפית שבה עוסק העסק ובקהל היעד המדויק של העסק שלכם.
אנחנו בונים, אתם מרוויחים
עסקים רבים כבר גילו את היתרונות הגדולים של בניית אתרים לעסקים ו קידום ובניית אתרים ובעיקר את היתרון הכלכלי הטמון באתר. בעשור האחרון אירע לא פעם שעסק העביר את מרכז הכובד מפעילות עסקית בשיטות הישנות לפעילות באמצעות אתר האינטרנט. מדוע? התשובה פשוטה: פחות השקעה, הרבה יותר תוצאות. חברת נקסט מדיה תדאג להפוך גם את האתר העסקי שלכם לאתר מנצח. פנו עוד היום ותתחילו להרוויח.

קידום ובניית אתרים

בתקופה זו כבר ידוע כי שום עסק אינו יכול לשרוד בעולם התחרותי של ימינו מבלי שיהיה לו אתר אינטרנט פעיל ואפקטיבי. אם בעבר היה מספיק להציג כמה מילים ותמונות באינטרנט, הרי שכיום השתנו דרישות הגולשים וללא קידום ובניית אתרים מקצועיים אין לאתר אינטרנט שום ערך שיווקי או כלכלי. עם עליית הרשתות החברתיות ובראשן כמובן הפייסבוק, הפך הצורך של בניית אתרים לעסקים לעניין של הכרח, כיוון בית עסק שאין לו אתר אליו ניתן להפנות את הגולשים בפייסבוק מאבד למעשה קהל לקוחות פוטנציאליים אדיר לטובת המתחרים הישירים שלו. בחירת חברת קידום ובניית אתרים איכותית יכולה להקפיץ את אתר האינטרנט של כל עסק, גדול או קטן, ולהפוך אותו לכלי פרסומי ממדרגה ראשונה. לכל מי שמתעניין בהקמת אתר אינטרנט לעסק כדאי לדעת מעט על בניית אתרים לעסקים ועל חלק מן ההיבטים החשובים הכרוכים בכך.

ישנם לא מעט חברות בניית אתרים לעסקים אשר מציעות שירותי קידום ובניית אתרים ,ולכן עליכם לוודא כי החברה שבידיה תפקידו את העניין תהיה חברת בניית אתרים או חברת קידום אתרים מקצועית עם הפנים לעתיד. בניית האתר צריכה להיעשות בצורה שתתאים לא רק לטכנולוגיות ולדפוסי הגלישה הנוכחיים, אלא גם לאלו של עוד שנתיים, מאחר וההתפתחות של הטכנולוגיה היא מהירה. כך לדוגמא, יותר ויותר אנשים גולשים כיום מן המכשירים הסלולריים שלהם ולא רק מן המחשב האישי, ולשינוי זה יש השלכות דרסטיות על אופן עיצוב ובניית אתרי האינטרנט. אין טעם משום כך להשקיע זמן וכסף בבניית אתר שלא יפעל כמו שצריך על גבי סמארטפון, כיוון שאתרים מסוג זה יהפכו למיושנים כבר בשנה הקרובה, לפי יודעי דבר.

שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר מדברים על קידום ובניית אתרים הוא השפעתם של השינויים הטכנולוגיים על הרגלי הגלישה של המשתמשים. למשל, אם עד לפני כמה שנים היו רוב הגולשים מגיעים לאתר על ידי הקלדת הכתובת שלו, הרי שכיום הרוב המוחלט של הכניסות לאתר נעשה דרך מנועי החיפוש ובראשם גוגל. משום כך רק אתר שיקודם בצורה טובה יזכה לקהל, ויממש את הפוטנציאל השיווקי שלו. חברות קידום אתרים באינטרנט מאפיינות את קוד אתר האינטרנט בצורה אופטימלית למנועי החיפוש, וכן יסייעו לכם בכתיבת התכנים בצורה שתדחוף אותם קדימה לתוצאות הראשונות בגוגל.


בניית אתרים לעסקים
העשור האחרון היה ללא ספק העשור בו שינתה רשת האינטרנט את חיינו. בתחום העסקי התבטאה תופעה זו בכך שהרשת הפכה לפלטפורמה מרכזית לכל מה שקשור לפרסום, שיווק ומכירות. כיום כבר לא צריך לדבר הרבה על חשיבותם של אתרי אינטרנט לעסקים ועל קידום ובניית אתרים, ולמעשה אי אפשר לדמיין כלל עסק שיוכל להמשיך לפעול לאורך זמן ללא אתר אינטרנט מתעדכן. מהסיבה הזאת בניית אתרים לעסקים הפכה חובה, והידע הרב שנצבר בכל מה שקשור בעיצוב אתרים ובנייתם יכול לקדם כל עסק, גדול וקטן בכל תחום כמעט.

חברות ל קידום ובניית אתרים באינטרנט אשר עוסקות בתחום של בניית אתרים לעסקים מציעות לבעלי עסקים בניית אתרים, החל מחבילות מצומצמות הכוללות עיצוב ובניה בסיסיים, ועד לחבילות מורחבות הכוללות מיתוג, עדכון וקידום של האתר לאחר בנייתו. לפי כך ישנו טווח מחירים רחב למדי אותו ניתן למצוא בשוק, כאשר בדרך כלל כגובה ההשקעה כך גם מידת האפקטיביות של אתר האינטרנט. ישנם עסקים (בעיקר קטנים) אשר מסתפקים בבניית אתר פשוט של מספר עמודים מצומצם, ומן הצד השני אפשר למצוא אתרים מורכבים הכוללים פיצרים של קישורים לרשתות חברתיות או חנות אלקטרונית המאפשרת רכישה מקוונת.

בזמן בניית אתרים לעסקים מתחיל קודם כל בעיצוב האתר. יש חשיבות רבה לעיצוב האתר מבחינה שיווקית. האתר צריך להשתלב בשאר אמצעי הפרסום של העסק ולהתאים לערכי המותג, כך שתיווצר אחידות בין כל האמצעים השיווקיים של העסק כגון הלוגו,כרטיסי הביקור ועוד. אך בנוסף לכך כרוכה בניית אתרים לעסקים גם בעיצוב נכון של ממשק המשתמש, כך שחווית הגלישה והתפעול של האתר תעודד את הגולשים לבקר באתר.

לצד עיצוב האתר צריכה חברת קידום ובניית אתרים לדאוג גם לצדדים הטכניים שלו כגון רוחב פס, איחסון והטמעתן של פונקציות מתקדמות. חשוב מאוד בהקשר זה לפנות לעסקים בעלי ניסיון מוכח של בניית אתרים לעסקים. חברות אלו הן בעלות ידע רב בכל מה שקשור לצרכים המיוחדים של אתר עסקי כמו למשל תנועת גולשים רבה, קידום האתר, ועוד.


 

בניית אתרים לעסקים – השלב הבא באבולוציה העסקית.

קידום ובניית אתרים עשויים להקפיץ את העסק במהירות קדימה. כל עסק מחפש דרכים שונות להתקדם ולהרחיב את פעילותו. אמרה ישנה קובעת כי "מי שלא הולך קדימה, הולך אחורה". ואכן, זו אחת האמרות החכמות כאשר מדובר בפיתוח עסקי ועל בניית אתרים לעסקים. אם עד לפני קצת יותר מעשור נמנעו עסקים רבים מלהיכנס לתחום וישבו על הגדר, כעת כמעט לא ניתן למצוא עסק המכבד את עצמו שאיננו מנהל אתר אינטרנט, לעיתים כמרכז רווח נפרד ולעיתים קרובות אף יותר כצורת ההתקשרות העיקרית עם קהל הלקוחות של העסק.

 המטרה של בניית אתרים לעסקים:

המטרה הכללית של " קידום ובניית אתרים " חייבת להתחלק למטרות משנה, שאותן יש להשיג בעזרת בניית אתר עסקי בצורה חכמה או קידום אתרים באינטרנט:

1 – עיצוב אתר ידידותי למשתמש, שלא רק שאיננו מרתיע את המשתמש אלא אפילו מעודד אותו להשתמש בשירותי החברה ולרכוש את מוצריה. העיצוב כולל את הצבעים הנכונים, הגופנים הנכונים, סידור נכון של האתר וקישורים פנימיים נאותים. בניית אתרים לעסקים שנעשית בצורה נכונה, עשויה להגדיל את אחוז הרוכשים באתר בצורה משמעותית.

2 – הגדלת התנועה לאתר: לאחר שנסתיימה בניית האתר, יש לדאוג בדרכים שונות להגדלת התנועה בו, הן בעזרת פרסום ממומן והן בעזרת קידום אורגני בשיטות שונות. אחת השיטות היא כתיבת מאמרים מקצועיים ובעלי ערך מוסף גבוה המצויים באתר ומקדמים אותו במנוע החיפוש, על פי מילות חיפוש שהוגדרו מראש.

3 – הגדלת התנועה לאתר – השלב הבא: יצירת רשימת לקוחות קיימים או לקוחות פוטנציאליים ושמירה על קשר רציף איתם, אם באמצעות ניוזלטרים תקופתיים ואם באמצעות משלוח כרטיסי ברכה לימי הולדת וכיוצא באל אירועים. פעולות אלה יגדילו את יחס ההמרה – משמע לקוחות המגיעים לאתר ומבצעים בו קנייה בפועל.

 בניית אתרים לעסקים – עסקת חבילה:

מהאמור לעיל ניתן להביא כי קידום ובניית אתרים כרוכה בהרבה מחשבה מקדימה ופעולות רבות המשלימות את העניין. מומלץ מאד לבצע בניית אתרים לעסקים רק אצל אנשי מקצוע היכולים לכסות את כל התחומים האפשריים, החל מהבנייה וכלה בקידום. המחירים אינם יקרים יחסית, ובבחינה של יחס עלות-תועלת, התוצאות מצוינות.


קידום האתר
לאחר שיש לנו עיצוב נכון לאתר השלב הבא הוא לגשת לחברת קידום ובניית אתרים אשר תעשה אופטימזציה לאתר ותתחיל לקדם אותו במנועי החיפוש.


פרסום בגוגל

 

לפרסם אתר בגוגל   לפרסם אתר בגוגל

כידוע היום גוגל הוא מנוע החיפוש החזק ביותר בעולם.
בישראל, יותר מ90 אחוז ממשתמשי האינטרנט מחפשים בגוגל, ועכשיו נשאלת השאלה איך לפרסם אתר בגוגל.

למקם את אתר האינטרנט שלך בין עשר הדירוגים הראשונים של גוגל, עבור מילות מפתח רלוונטיות ובעלות נפח חיפוש גבוהה היא משימה לא פשוטה. בניית אתרים לעסקים לרוב אינה מספיקה וקידום האתר ואופטימיזציה של האתר שלך יכולה להוביל לדירוג גבוה במנועי החיפוש , אשר יגדיל את התנועה לאתר האינטרנט שלך וכתוצאה מכך להגדלת המכירות.

לפרסם אתר בגוגל  ע"י קידום אורגני:
קידום אתרים אורגני מציע החזר טוב יותר של ההשקעה בהשוואה לקמפיינים ממומנים לדוגמת באנרים או פרסום בגוגל ופייסבוק. על ידי שיפור הדירוג שלך במנועי החיפוש אתה יכול לייצר תנועה רבה ואיכותית לאתר שלך. מנועי החיפוש הגדולים אחראים על מאות מיליוני חיפושים בכל יום וע"י קידום אתרי אינטרנט כל אחד יכול לקבל נתח מהעוגה הזו. קידום אתרים אורגני יסייע לך להזרים לאתר שלך תנועה מכוונת, אנשים שכבר מחפשים את המוצר או את השירותים שאתה מציע. קידום אתרי אינטרנט אורגני היא התשובה לטווח הארוך והקבוע, מאחר שברגע שהאתר עבר אופטימיזציה וקודם בצורה נכונה הוא יכול להישאר בתוצאות הראשונות של גוגל לפרקי זמן ארוכים שיניבו הרבה הכנסות עבורך.

לפרסם אתר בגוגל בקישורים הממומנים:
היתרונות הבולטים בצורה זו של פרסום הם התוצאות המהירות, מרגע שכתבת את המודעה היא כבר מופיע בקישורים הממומנים של גוגל ואין צורך לחכות מספר חודשים לקבלת התוצאה הרצויה. יש שליטה טובה על תקציב הפירסום ואתה משלם עבור כל קליק (PPC) וכול להגביל את סכום הקמפיין ביום. מצד שני לפרסם אתר בגוגל בקישורים הממומנים יכול להיות עסק יקר לטווח ארוך, וברגע שתפסיק את הפירסום האתר יעלם!. לכן אפשרות זו היא טובה לפירסום קצר טווח או למצב בו אנחנו רוצים שהאתר כבר יפורסם, בזמן שאנחנו מקדמים אותו בקידום האורגני.

לסיכום: בניית אתרים לעסקים, בניית קישורים ושיווק נכון באינטרנט שווה לחיסכון ענק על פני האפשרויות המקבילות בערוצי השיווק המסורתיים ולכן לפרסם אתר בגוגל בכל אחת מהדרכים המוזכרות כאן או בשילוב של שתיהן, כיום הוא האפשרות היחידה אולי לעסקים קטנים.

פרסום ממומן בגוגל, למה לי?

19/04/2014, 2:27 pm

פרסום ממומן בגוגל, למה לי? למה בעצם נרצה לפרסם בתשלום? התשובה פשוטה: היכולת להגיע היישר אל קהל המטרה המדוייק המחפש את המוצר או השירות שאתם מפרסמים.


10 טעויות שאסור לך לעשות בניהול קמפיין בגוגל

23/03/2014, 10:42 pm

10 טעויות שאסור לך לעשות בניהול קמפיין בגוגל קשה להתחיל את הקמפיין הראשון בגוגל. במדריך זה 10 טעויות שאסור לעשות בניהול קמפיין בשום פנים ואופן! ואם אין לך כח - נשמח לעשות לך את זה במתנה עם קניית האתר!


כלי עזר וניתוח נתונים לניהול חשבון פרסום בגוגל

13/03/2014, 10:59 am

כלי עזר וניתוח נתונים לניהול חשבון פרסום בגוגל איך להיעזר בכלים העומדים לרשותינו בעת בנייה וניהול קמפיין פרסום בגוגל.


קלרינט כלי נשמה

29/12/2013, 11:01 am

קלרינט כלי  נשמה במאמר תוכלו לקרוא על תולדות הקלרינט ,סוגי קלרינטים,מבנה הקלרינט,נגני קלרינט,סגנונות מוסיקליים בהם נוגע הקלרינט ועוד


3 דרכים יצירתיות לפרסום מותגי מזון ברשת החיפוש

11/12/2013, 9:45 am

3 דרכים יצירתיות לפרסום מותגי מזון ברשת החיפוש מחקר מיוחד של אד-גורו אשר התפרסם בימים האחרונים, חושף את המספרים, הנתונים, וכמה שיטות מעניינות לשימוש ברשת החיפוש על ידי היצרנים הגדולים בשוק מוצרי הצריכה בארה"ב.


כיצד להגיע למקום ראשון בגוגל ?

30/11/2013, 10:51 am

כיצד להגיע למקום ראשון בגוגל ? אז מה באמת אמור להכיל מאמר מעניין שיוצר אלפי צפיות? כיצד נוכל ליצר "נוסחת קוקה קולה" שתעבוד בכל פעם שאנו כותבים על נושא אחר? איך באמת יוצרים הד אינטרנטי שמייצר הכנסות?


מהו גוגל אדוורדס?

28/11/2013, 5:16 pm

מהו גוגל אדוורדס? מאמר זה עוסק בשירות השותפים של גוגל שנקרא גוגל אדוורדס, מאמר זה הינו סקירה קפדנית אודות שירות השותפים שיעזור לכם לעלות בצורה ניכרת את הרווח באתרכם.


הפרכת המיתוסים הגדולים ביותר בעולם השיווק באינטרנט

16/11/2013, 10:26 pm

הפרכת המיתוסים הגדולים ביותר בעולם השיווק באינטרנט עולם השיווק באינטרנט הוא למעשה מכלול עשיר מאוד של תתי תחומים ומקצועות מגוונים רבים. כל אחד מהם וכולם ביחד מרכיבים את הפאזל הארוך והמורכב שנקרא עולם השיווק האינטרנטי. בכל אחד מהמקצועות האלו, היו שני מי


חשיבות ציון איכות גבוה בקמפיין פרסום בגוגל אדוורדס

16/10/2013, 8:58 pm

חשיבות ציון איכות גבוה בקמפיין פרסום בגוגל אדוורדס במאמר זה נדון על חשיבות ציון איכות גבוה של מילות מפתח רלוונטיות בקמפיין פרסום בגוגל אדוורדס. וגם, איך ניתן לשפר משמעותית ציון איכות נמוך.


מדיניות הפרסום בגוגל בתחום האשראי החוץ בנקאי והממשל האמריקאי

09/04/2013, 9:37 am

מדיניות הפרסום בגוגל בתחום האשראי החוץ בנקאי והממשל האמריקאי לגוגל ולממשל האמריקאי יש רומן ארוך שנים, שהוא די חד-צדדי למען האמת. הממשל האמריקאי מחליט איזה תחום הוא רוצה להסדיר, וגוגל נענים להנחיות.


 


| פרסום בגוגל || קידום בגוגל || קידום אתרים || לפרסם אתר בגוגל || קידום אתרים בגוגל |

עיצוב אתרים

בניית אתרים

קידום אתרים

פירסום בגוגל

מאמרים

עיצוב אתרים
פיתוח אתרים
ניהול תוכן
קידום אתרים
פירסום באינטרנט
פירסום בגוגל
שיווק באינטרנט
תנועת מבקרים
רשתות חברתיות
בניית אתר ריספונסיביבניית אתר רספונסיבי
בניית אתר נגישבניית אתר נגיש

כלים לקידום

סרטי תדמית לעסקים
בדיקת גיל דומיין
בדיקת PageRank
בדיקת קישורים ניכנסים
בדיקת מיקום במנועי חיפוש
בדיקת תוכן משוכפלבדיקת תוכן משוכפל

כלים לכותבי תוכן

בדיקת אחוז טקסט בדף
בדיקת צפיפות מילות מפתח
בדיקת טקסט מועתק

קוד לבוני אתריםקוד לבוני אתרים

סקריפט לתיבהסקריפט לתיבה
טקסט נגללטקסט נגלל


עיצוב